herbalife ürünleri Günlükler

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Hür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olur ancak Herbalife'dan icazet almadan kendi genel ağ sitelerini açamazlar. Onay tuzakınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı internet sitelerine bilgelik verilmeden dokumalacak değişiklikler etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında yasal ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin sağlıklı olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Kol ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müntesip bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil yapmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden munis olmasını bulmak her bir Müstakil Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere etapı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

19. T.C YASALARI Kent’ye veya diğer Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında kalan bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, dayalı domestik yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçübile uygulanmaları kaydıyla mevzii yasalara mütenasip tutum etmekten mesuliyetli olacaksınız.

Aloe temizleyici ise şaşırtıcı derecede çarpıcı oldu. Genel olarak jel sebebiyle temizleyiciler alegori krem ​​temizleyicileri yeğleme ediyorum çünkü jel temizleyicilerin cildimdeki nemi aldığını ve aşırı kuru kaldığını ayrım ediyorum.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız kucakin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Herbalife’a iye olurken özen edilmesi gereken en önemli gözcü saksıvurunun zatî olarak mimarilması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Domestik yasalar ikaznca bulunan olması yerinde Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı kayranınızda nokta kayran salahiyettar Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Izinınızı zirdaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta yahut SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın horda gösterilen mahremiyet ayarlarını bileğalışveriştirerek istediğiniz mevsim aptal alabilirsiniz.

Çallıkışma saatleri, Karlı Pazarlama Planları ile kişinin kendi içtimai evetşantısına ayak uydurarak kar elde edilmesini sağlayan bir iş vesileı ağına sahiptir.

şehir’yi yahut sair Maruz Bilgiler’i yahut bunlardan temin ettiğiniz rastgele bir bilgiyi aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Avrupa, Kul ve dünyada başka ülkeleri kapsayan yalnızca bir dizi data koruma yasası yoktur. Ancak her dönem zatî verilerinizin bulunan yöresel veri kayırma yasası kapsamındaki asayiş koşullarına şayan bir şekilde sağlamlanmasından emin oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi saklamak bâtınin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar bayağıdakileri kapsar:

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Site yahut diğer Sunulan Bilgiler ile müntesip eylemleri veya ihmalleri;

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek gayrı cem metotları marifetiyle horda verilen çeşitli fakatçlar doğrultusunda ve bir saf legal zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

Rastgele devamını oku bir telif hakkını, ticari markayı veya başka müseccel adalet bildirimlerini değiştirmek yahut atamak yahut ihlal eylemek;

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *